НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський досі нічого не сказав про свої дивіденди від офшорів, – журналістка-розслідувачка

Зеленський досі нічого не сказав про свої дивіденди від офшорів, – журналістка-розслідувачка

98

Президент Володимир Зеленський коментуючи свою участь в офшорному скандалі, жодним словом не згадав про дивіденди від офшорів. А саме це важлива частина розслідування – чи отримував він, коли вже перебував на посаді президента, дивіденди від офшорних компаній.

У прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA журналістка-розслідувачка «Слідство. Інфо»  Анна Бабінець  прокоментувала реакцію Президента на фільм «Офшор 95».

«Із цим вже має розбиратися НАЗК, чи були якісь доходи, яких не задекларовано. На це питання ми поки так і не отримали відповіді», – наголосила вона.

Загалом же аргументація глави держави про потребу працювати через офшори журналістці видалася непереконливою.

«Історія про те, що тільки шляхом офшорів можна було працювати в складному 2012 році… Ну я не знаю, кому їх можна розказувати! Можливо, студентам? Ми досліджували структуру бізнесу Зеленського і «Квартал 95».  В Україні їхні компанії мали 20 мільйонів доларів прибутку саме у 2012 році. Значить, в Україні можна було працювати і «Квартал 95» дуже добре працював, це був найуспішніший їхній рік», – звернула вона увагу.

За її словами, реальної потреби виводити всі гроші  в офшори на той момент не було. Тим паче, що є листівки, які нагадують, що «Квартал 95» виступав на концертах на підтримку Януковича.

«І казати, що в них були якісь суперпроблеми з владою – це трошки перебільшено», – резюмувала Анна Бабінець.

Нагадаємо, 17 жовтня рівно через два тижні після оприлюднення фільму «Офшор 95»  від «Слідства. Інфо» у межах міжнародного проєкту Pandora Papers президент України Володимир Зеленський нарешті особисто прокоментував наведені у розслідуванні факти використання ним та його оточенням офшорів.

В інтерв’ю телеканалу ICTV Зеленський заявив, що «сюжет не дуже» і взагалі нічого нового у ньому нема. Водночас запевнив, що ані він, ані інші учасники студії «95 квартал» ніколи не займалися відмиванням коштів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі