НТА > НОВИНИ > Новини світу > Джонсон розповів Зеленському, яке новітнє озброєння ще може надати Велика Британія

Джонсон розповів Зеленському, яке новітнє озброєння ще може надати Велика Британія

204

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вірить, що українські війська зможуть повернути  територію, яку нещодавно захопили російські війська. Щоб допомогти у цьому Велика Британія готова надати Україні ще більше озброєння.  

Про це інформує Офіс британського прем’єр-міністра, описуючи телефонну розмову Джонсона та президента Володимира Зеленського.

Як пише видання, президент Зеленський описав поточну ситуацію на фронті в Україні, а прем’єр Великої Британії розповів про новітнє озброєння, яке вже надала Британія і яке може надійти в Україну найближчими днями та тижнями.

Зокрема, серед військової допомоги – 10 самохідних артилерійських систем і боєприпаси до них.

Також лідери двох країн обговорили випадки, коли британські добровольці, що воюють в лавах українських військ, потрапили до російського полону.

Борис Джонсон привітав плани України із відновлення, викладені під час конференції у швейцарському місті Лугано, що триває 4-5 липня, та висловив сподівання, що наступний захід, присвячений реконструкції України, пройде у Великій Британії.

Нагадаємо, що раніше прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон засудив російський ракетний удар по торговому центру в Кременчуку.

Джонсон також заявляв, що розглядає можливість запрошення президента України Володимира Зеленського до своєї держави з офіційним візитом.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі