НТА > НОВИНИ > Суспільство > Зеленський іде до створення «креольського міфу» України, – Княжицький

Зеленський іде до створення «креольського міфу» України, – Княжицький

188

Чинний президент України Володимир Зеленський іде до створення «креольського міфу» України.

Про це в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив народний депутат України від партії «Європейська Солідарність» Микола Княжицький.

Микола Княжицький зауважив, що вручивши державні відзнаки з нагоди 30-річчя Незалежності Україні артистам, які співають російську попсу, президент Зеленський спаплюжив інших українських легенд.

«Це, насправді, створення «креольського міфу» України. Це те, до чого іде Зеленський. На жаль, величезна частина цих речей знищує інституційну здатність держави, те, чого вдалося досягти раніше», – наголосив Микола Княжицький.

Він не виключає, що команда Зеленського, використала Незалежність України для чергового власного піару.

«І в усьому цьому ми бачимо надзвичайний цинізм. Адже за останні роки не зроблено нічого. Показати – теж нічого. Єдине, в чому був позитив, що російськомовні артисти співали українські пісні», – прокоментував Княжицький.

Нагадаємо, у вівторок, 24 серпня з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України у Києві відбувся святковий парад. Детальніше про парад до Дня Незалежності читайте у матеріалі: «Український парад до Дня Незалежності. Найцікавіше і грандіозне, що побачать українці».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі