НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський має відправити Порошенка до Меркель, а сам говорити з Шольцем, – Гончаренко

Зеленський має відправити Порошенка до Меркель, а сам говорити з Шольцем, – Гончаренко

На думку нардепа, сьогодні в інтересах України разом мають працювати всі, навіть якщо є особисті несимпатії

619

Народний депутат України від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко порадив президенту Зеленському активніше взятися за вирішення німецького питання, адже поведінка Німеччини щодо України зараз виглядає «щонайменше, дивною».

В інтерв’ю проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA він порадив Володимиру Зеленському відкинути особисте ставлення до тих чи інших людей, а максимально консолідувати всіх задля втримання єдності в країні, для ефективної роботи із західними партнерами. Зокрема, не просто занепокоєння, а конкретні дії мають стати реакцією на позицію Німеччини, яка нещодавно не впустила британські літаки із допомогою для України через свій авіапростір.

«Позиція Німеччини є дивною. І Україні треба дуже активно працювати з цією країною. Зеленському треба відкинути всі розбіжності, особистісне ставлення, і кликати до себе Порошенка та просити їхати до Ангели Меркель, яку він добре знає. Так, вона пішла з посади, але має вплив на політику Німеччини»,  – зазначив Гончаренко.

Також наголосив, що сам чинний президент має вести діалог із новим канцлером Німеччини Олафом Шольцем. Паралельно українське МЗС –  із відомством зовнішніх справ Німеччини.

«Мене особисто здивувало, коли на зустрічі з Лавровим у Москві нова міністерка зовнішніх справ Анналена Бербок вибачалася за події Другої світової війни по суті тільки перед росіянами. Забуваючи, що гітлерівська Німеччина напала на багатонаціональну країну, що тоді найбільше постраждали Україна і Білорусь»,  – зазначив Гончаренко.

Тож, резюмував, що сьогодні важливо, «разом працювати зі всією політичною і дипломатичною елітою Німеччини».

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі