НТА > НОВИНИ > Війна > Зеленський назвав одну з причин війни під час виступу перед австралійськими депутатами

Зеленський назвав одну з причин війни під час виступу перед австралійськими депутатами

Президент України наголосив на тому, що необхідно виправляти помилки минулого

486

Президент України Володимир Зеленський заявив, що якби світ покарав Росію за катастрофу MH17, яка сталася 2014-го року, то вторгнення в Україну можна було би запобігти.

Таку тезу він висловив під час звернення до Палати представників Австралії.

«Я думаю кожен з нас пам’ятає трагедію MH17, який збили російські окупанти. Тоді загинули 298 осіб. Чи вдалося притягнути до відповідальності тих, хто спричинив цю трагедію? Ні, вони ховаються на території Росії і, напевно, отримали гарантії безпеки від Росії? Чи виплатила Росія компенсації родичам загиблих? Ні, вона досі заперечує свою причетність», – заявив президент.

Він також наголосив, що необхідно виправляти помилки минулого.

«Скільки нових трагедій створить Росія? Безкарне зло повертається окриленим. Якби світ покарав Росію за те, що вона зробила 2014-го року, не було би жодного з жахів в Україні 2022-го. Потрібно виправляти такі страшні помилки зараз», – заявив Зеленський.

Президент закликав австралійських лідерів зробити все можливе, щоб Росію покарати.

Нагадаємо, що уряд Австралії ухвалив рішення підвищити на 35 відсотків мито на імпорт усієї продукції з Росії та Білорусі. Про це повідомила пресслужба прем’єр-міністра країни.

США постійно обговорюють з Україною способи забезпечення суверенітету та безпеки. Але станом на теперішній момент немає конкретики стосовно гарантій, підписання яких від міжнародних партнерів вимагає Україна.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"