НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський обговорив з директором МВФ подальшу співпрацю

Зеленський обговорив з директором МВФ подальшу співпрацю

247

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою щодо співпраці з МВФ та реформ в Україні.

Про це йдеться на офіційному сайті президента України.

Найперше Зеленський подякував Крісталіні Георгієвій за підтримку України у складний рік пандемії.

Транш у 2,1 мільярда доларів, який ми одержали, допоміг нам підтримати людей, малий і середній бізнес, нашу медичну галузь у період декількох локдаунів“, – підкреслив Зеленський.

Зокрема, обговорювалося виконання поточної програми МВФ stand-by, а саме два ключові законопроекти, які мають на меті посилення корпоративного управління в банках, а також закони про Вищу раду правосуддя, Вищу кваліфікаційну комісію суддів тощо.

Мова йшла також про реформи та інституційні зміни, які відбуваються в Україні, зокрема запуск ринку землі, реформи в галузі інфраструктури, ухваленого парламентом у першому читанні законопроекту про деолігархізацію.

Президент зазначив, що тримає під особистим контролем проведення судової реформи та докладає максимум зусиль для її успішної реалізації.

Зеленський також обговорив з Георгієвою і законопроект про Національний банк України, який наразі розробляється за участю міжнародних партнерів і буде розглянутий Верховною Радою після відновлення її роботи восени цього року, а також ухвалення закону про НАБУ в другому читанні.

Мова велася ще й про темпи відновлення української економіки – виконання державного бюджету України та конкретні показники економічного зростання. Сторони дійшли згоди щодо активізації спільної роботи представників українського уряду та МВФ.

Також зазначається, що президент запросив Крісталіну Георгієву відвідати Україну й особисто обговорити подальші кроки продуктивної співпраці.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі