НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський обговорив з Ердоганом можливість евакуації з Маріуполя

Зеленський обговорив з Ердоганом можливість евакуації з Маріуполя

Сьогодні Ердоган проведе телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним

294

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з турецьким лідером Реджепом Таїпом Ердоганом. Сторони обговорили евакуацію з Маріуполя та можливі гарантії безпеки з боку Туреччини.

Про це повідомив Hurriyet. Президенти обмінялися думками про ситуацію в Україні та переговорний процес. Зокрема, Ердоган заявив про необхідність евакуації поранених і мирних мешканців Маріуполя.

Крім того, він висловив готовність надавати всебічне сприяння в переговорному процесі між Україною і Росією.

«Президент Ердоган заявив, що він також позитивно розглядає питання про те, щоби стати гарантом безпеки для України», – сказано в повідомленні.

Сьогодні ж Ердоган проведе телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним.

Як повідомив Зеленський у своєму Twitter телефонна розмова була важливою у контексті майбутнього контакту Ердогана з Путіним.

«Обговорили хід переговорного процесу, погодження з Туреччиною та іншими країнами гарантій безпеки для України. Порушили питання, пов’язані з обороноздатністю України, а також з глобальною харчовою безпекою, що опинилася під загрозою через блокування судноплавства в Чорному морі», – додав він.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський оцінив можливість застосування Володимиром Путіним ядерної зброї. За його словами, керівництво Росії не зробить цього, якщо не втратить зв’язок з реальністю та адекватністю. Про це заявив президент України сказав під час пресконференції 23-го квітня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі