НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Зеленський періодично «показує зуби» Заходу». Арестович про відносини із США та війну з Росією

«Зеленський періодично «показує зуби» Заходу». Арестович про відносини із США та війну з Росією

391

Олексій Арестович, радник керівника Офісу Президента та речник української делегації в ТКГ, в ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі НТА заявив, що війна з Росією – надовго.

«Щодо протистояння з Росією, то і він (Зеленський-ред.), і голова Офісу президента розуміють, що це дуже-дуже надовго. Тому що наш конфлікт з Росією має характер, як у арабів і євреїв: вони змагаються за Храмову гору, а ми змагаємося за Києво-Печерську лавру. Фактично, це змагання за спадщину Київської Русі. Всі розуміють, що у держави є чотири сили: військова, політична, дипломатична, інформаційна. І Російська Федерація застосовує всі чоири сили проти нас. Зокрема, на пропагаду проти України – це близько мільярда доларів на рік», – сказав речник української делегації в ТКГ.

Арестович наголосив, що Україна має «прокачати» сектор нацбезпеки і оборони, оскільки у ньому є багато проблем. За його словами, це спільна позиція Зеленського, Офісу президента і Заходу.

«Зараз готується зустріч Байдена з Путіним. І українська частина узгоджується між Офісом президента Зеленського і адміністрацією Байдена. Американці постійно питають: де ваша «червона лінія»? Що ви хочете? І як ми маємо захистити ваші інтереси?» – сказав Арестович.

Також він заявив, що Зеленський періодично «показує зуби» Заходу, оскільки сьогодні під час пресконференції Зеленський сказав, що якщо Байден зніме санкції з «Північного потоку-2», то це буде його особиста поразка.

Нагадаємо, посол України в Сполучених Штатів Америки Оксана Маркарова заявила, що Україна готова до всіх форматів зустрічі із президентом США Джо Байденом. Також українські дипломати працюють над візитом президента України Володимира Зеленського до США.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі