НТА > НОВИНИ > Зеленський підписав закон, який збільшує чисельність Збройних сил України

Зеленський підписав закон, який збільшує чисельність Збройних сил України

419

Президент України Володимир Зеленський підписав два закони, які ж сам раніше вніс до парламенту як невідкладні. Це закон про основи національного спротиву і збільшення чисельності Збройних сил України.

Про це заявив Зеленський під час привітання військових з Днем Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

«Це є потужним сигналом всім, що наша країна буде оборонятися, не допустить подій 2014 року та що захист України для нас – наша всенародна справа», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, 16-го липня Верховна рада схвалила в другому читанні законопроєкт, який передбачає, що чисельність Збройних сил України зросте на 11 тисяч осіб. У той же день у другому читанні прийнято законопроєкт про національний спротив. У ньому прописано створення в Україні територіальної оборони.

Відтепер оновлення системи національного спротиву дозволило законодавчо врегулювати питання застосування зброї військовослужбовцями сил територіальної оборони ЗСУ і членами добровольчих загонів територіальної оборони.

Нагадаємо, що головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак пішов із посади, на його місце призначено Валерія Залужного, командувача оперативного командування «Північ». Окрім нього, відбулися й інші кадрові перестановки у ЗСУ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі