НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський планує домагатися повернення Саакашвілі в Україну

Зеленський планує домагатися повернення Саакашвілі в Україну

157

Президент Володимир Зеленський заявив, що буде домагатися повернення в Україну затриманого у Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Про це він сказав під час брифінгу в Трускавці.

Зеленський зауважив, що поверненням Саакашвілі будуть займатися всі інституції, зокрема, Міністерство закордонних справ, українське посольства в Грузії. Також це питання будуть обговорювати на рівні прем’єр-міністрів.

“Я як президент України займаюся постійно тим, що повертаю громадян України різними можливостями, які у мене є, які мені надала влада. Пан Саакашвілі є громадянином України, тому його це теж стосується”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, що експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі повернувся до Тбілісі, попри те, що там його засуджено до 3 років ув’язнення. Перед цим Саакашвілі заявлял, що хоче повернутися до Грузії напередодні місцевих виборів в країні. Уже ввечері 1 жовтня прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі оголосив, що Саакашвілі затримали правоохоронці. За його словами, експрезидент Грузії перебуває у пенітенціарній установі.

Також раніше Міхеїл Саакашвілі записав спільне відео із депутаткою “Слуги народу” Єлизаветою Ясько, в якому вони повідомили про свої стосунки. Ясько також прокоментувала затримання Саакашвілі та заявила, що буде його захищати.
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі