НТА > НОВИНИ > Війна > Зеленський побачив небезпечний сигнал у словах Лукашенка

Зеленський побачив небезпечний сигнал у словах Лукашенка

Раніше Олександр Лукашенко не раз подавав сигнали про те, що удари по Україні відбувалися без його волі

462

Заява лідера білоруського режиму Олександра Лукашенка про єдину армію з Росією є небезпечним сигналом для України та для народу Білорусі.

Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром Австралії Ентоні Албанізом.

«Заява Лукашенка, думаю, насамперед небезпечна для білоруського народу. Він повинен не залучати Білорусь до загарбницької війни Росії проти України. Я думаю, небезпечно звучить сигнал, особливо те, як він прозвучав. Я думаю, що ми з вами побачимо результат цього сигналу», – заявив Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів.

За словами українського президента, раніше Лукашенко не раз подавав сигнали про те, що удари по Україні відбувалися без його волі.

Раніше Лукашенко заявляв, що в союзі Білорусі та Росії створене єдине угруповання збройних сил. Тому участь білоруської армії у війні проти України визначили давно.

Нагадаємо, що вчора самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Україну в запуску ракет по території Білорусі.

Комбат батальйону «Свободи» Петро Кузик в ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалу NTA сказав, що в білоруських військових у разі вторгнення в Україну шансів немає. Під час зіткнення з українськими бійцями їх швидко знищать.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі