НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський поїде в Брюссель на зустріч лідерів Євросоюзу

Зеленський поїде в Брюссель на зустріч лідерів Євросоюзу

Європарламент розпочав приготування на випадок можливого візиту президента Володимира Зеленського

332

Президент України Володимир Зеленський відвідає саміт керівників держав і урядів Європейського союзу. Зустріч лідерів ЄС запланували на 9-10-те лютого та відбудеться у Брюсселі.

Про це повідомив Belga. Його джерело зазначило, що Зеленський прибуде до Брюсселя у четвер, 9-го лютого.

Однак із метою безпеки точна програма візиту українського президента тримають у секреті.

Своєю чергою, Associated Press додав, що Європарламент розпочав приготування на випадок можливого візиту президента Володимира Зеленського.

Два джерела агенції в парламенті заявили, що такі плани призначені тільки для того, щоби підготувати законодавчий орган до прийому Зеленського, якщо умови безпеки дозволять йому бути присутнім на зустрічі.

«Коли він приїде, ми будемо готові», – сказало одне з джерел, наголосивши, що через міркування безпеки будь-яке рішення можуть ухвалити тільки в останній момент.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної ради законопроєкти про затвердження указів президента про продовження терміну дії воєнного стану та про продовження терміну проведення загальної мобілізації.

Ситуація на фронті стає жорсткішою. Росія кидає все більше і більше своїх сил на Бахмутський, Вугледарський та Лиманський напрямки. Про це президент України Володимир Зеленський розповів у вечірньому зверненні, суботу, 4-го лютого.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі