НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський – про статтю Путіна: “приємно, що людина знає українську”

Зеленський – про статтю Путіна: “приємно, що людина знає українську”

227

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 13 липня, відреагував на статтю президента РФ Володимира Путіна про “єдність росіян і українців”.

Під час Всеукраїнського форуму “Україна 30” Зеленський заявив, що міг би поговорити з Путіним особисто про ті речі, які він написав у статті.

“Частини, які я прочитав, я побачив там глибоку роботу. Дійсно, президент РФ витратив багато часу, там багато архівної роботи”, – заявив президент.

За словами Зеленського, якщо президент Росії вже почав писати українською мовою, то “значить ми все правильно робимо”.

“Приємно, що людина знає українську мову”, – зауважив очільник країни.

Також Зеленський зауважив, що у президента Росії є час на те, щоб писати великі статті, а на особисту зустріч із ним – немає.

Нагадаємо, що напередодні президент Росії Володимир Путін опублікував на сайті Кремля статтю про “історичну єдність росіян та українців”. Утім, з’явилася стаття не лише російською мовою, але й українською. У статті йдеться про те, що “росіяни, і українці, і білоруси – спадкоємці Давньої Руси, яка була найбільшою державою Європи”.

До слова, колишній “слуга народу” Євген Шевченко, якого виключили раніше з фракції, похвалив статтю російського президента.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі