НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський проведе засідання РНБО на Донбасі. Що планують розглянути

Зеленський проведе засідання РНБО на Донбасі. Що планують розглянути

192

На Донбас з робочим візитом прибув президент України Володимир Зеленський. Під його головуванням сьогодні відбудеться засідання Ради нацбезпеки і оборони.

Про це повідомили в Офісі президента.

В Донецькій області Зеленський планує зустрітися з українськими військовослужбовцями. Також під його головуванням відбудеться виїзне засідання РНБО під час якого планують розглянути вісім питань, зокрема:

  • питання енергетичного сектора;
  • питання медицини;
  • питання води.

Додамо, напередодні Зеленський заявив, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) цього тижня також розгляне питання тарифів на електроенергію для населення. Президент наголосив, що РНБО розглядатиме можливе зниження ціни на електроенергію для деяких категорій населення.

Нагадаємо, що засідання РНБО проводили у червні. Тоді під час засідання ухвалили рішення про введення санкцій проти олігарха Дмитра Фірташа і російського бізнесмена Павла Фукса. Санкції проти Фірташа ввели через його участь в титановому бізнесі і постачання сировини в РФ. Тим часом санкції проти Фукса пов’язані з незаконним отриманням ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі