НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський провів неформальну зустріч з Тихановською: у МЗС розповіли деталі

Зеленський провів неформальну зустріч з Тихановською: у МЗС розповіли деталі

154

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів деталі неформальної зустрічі у Литві президента Володимира Зеленського та лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської у Вільнюсі.

Про це повідомляє РБК-Україна.

За словами Кулеби, зустріч Зеленського та Тихановської відбулася на одному з протокольних заходів Конференції реформ.

Міністр заявив, що лідерка опозиції Білорусі була серед гостей на одному з протокольних заходів Конференції з питань реформ в Україні, яка проходила у Вільнюсі.

“Під час неформального спілкування вона підійшла до президента України Володимира Зеленського, представилася і подякувала за те, що Україна підтримує білоруський народ. Наша держава дійсно щира і послідовна в цій підтримці.”, – розповів Кулеба.

Міністр також побажав Тихановській успіхів і підкреслив зацікавленість України у тому, щоб сусідня Білорусь розвивалася як демократична та європейська держава.

Нагадаємо, вчора білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська зустрічалась з президентом України Володимиром Зеленським, а також з керівником Міністерства закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Тихановська висловила задоволення, що Київ приєднався до санкцій Європейського Союзу та продовжує підтримувати народ Білорусі.

Як інформує 24 канал, ще навесні Тихановська заявляла про те, що хоче провести перемовини із главою США Джо Байденом та президентом України Володимиром Зеленським. Вона також наголошувала, що Крим – це Україна.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі