НТА > НОВИНИ > Політика > Зеленський прийняв запрошення Байдена відвідати Білий дім

Зеленський прийняв запрошення Байдена відвідати Білий дім

Байден сказав президенту Зеленському, що «він з нетерпінням чекає можливості привітати його в Білому домі”

543

Президент США Джо Байден запросив президента України Володимира Зеленського відвідати в липні Білий дім. Запрошення було зроблено під час телефонної розмови двох президентів.
Про це Зеленський повідомив у Твіттері.

“Дякую, Джо Байдену, за запрошення під час нашої телефонної розмови відвідати Білий дім у липні цього року. Дуже чекаю зустрічі, щоб обговорити шляхи розширення стратегічної співпраці України і США”, – написав Зеленський після телефонної розмови з Байденом.

Факт запрошення підтвердив під час брифінгу в Білому домі помічник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван.

Він поінформував, що ця телефонна розмова була запланована як спілкування з українським лідером перед тим, як президент Байден відправиться до Європи та зустрінеться з Володимиром Путіним у Женеві.

«Вони мали можливість обговорити певною мірою всі питання у відносинах між США й Україною. Крім того, президент Байден мав можливість розповісти президенту Зеленському, що він твердо стоїть на захист суверенітету й територіальної цілісності України та її прагнень», – підкреслив радник президента США.

За словами Саллівана, Байден також сказав президенту Зеленському, що «він з нетерпінням чекає можливості привітати його в Білому домі, тут, у Вашингтоні, цього літа, коли він (Байден – ред.) повернеться з Європи».

Фото: pravda.com.ua

Оцініть новину
Клас!
9
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі