НТА > НОВИНИ > Зеленський припустив повномасштабну війну з Росією і назвав точні дати

Зеленський припустив повномасштабну війну з Росією і назвав точні дати

222

Президент України Володимир Зеленський не виключає вірогідності повномасштабної війни з Росією. На його думку, її початок можливий у будь-який момент до кінця вересня, а саме до 12-16-го вересня, поки поки триватимуть навчання «Захід-2021».

Про це він розповів в інтерв’ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung.

«Коли Європа та США розпочали тиснути на Росію – ми закликали до цього, – ймовірність ескалації знизилася, – наголосив президент України. – З території Криму пішли приблизно три з половиною тисячі військових. Всі інші залишаються на місці – вся техніка на 90% на місці. Тому моє бачення, що ескалація можлива в будь-який момент до кінця вересня, скажімо, точно до 12-16 вересня. Ми знаємо, що будуть навчання «Захід-2021». Тому вважаю, що до цього періоду ситуація дуже небезпечна».

Володимир Зеленський підтвердив дані про конкретні цифри: 30-35 тисяч військових у момент ескалації перебували на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Вздовж кордонів України та Росії в різні періоди було ще десь від 50-ти до 80-ти тисяч військових і на території Криму теж близько 33-35 тисяч. Також президент наголосив, що близько трьох тисяч кадрових російських офіцерів досі є в ОРДЛО.

За його словами, Росія та Білорусь постійно розглядають і домовляються про важливі геополітичну й оборонну угоди.

Раніше в ефірі телеканалі NTA міністр інфраструктури України 2016-2019-го років Володимир Омелян назвав червень 2021-го року ймовірною датою повномасштабної війни на території України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі