НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Зеленський розкритикував хресну ходу Московського патріархату

Зеленський розкритикував хресну ходу Московського патріархату

219

Президент України Володимир Зеленський звернув увагу на те, що тисячі паломників, які вчора, 27 липня, у Києві взяли участь у масовій ході прихильників Московського патріархату,  перебували без захисних масок. І в цьому, на його думку, є також вина київської влади.

Про це він заявив під час пресконференції на Всеукраїнському форумі «Україна 30».

«Учора в нас була хода, 55 000 осіб. Я розумію, що це свято, але я від київської влади не бачив комунікації. Бояться комунікувати, не хочуть людям сказати прямо – будьте обережні, 55 000 приїхали до Києва, більшість – літні люди. Вони повинні були йти всі в масках, хоча б так. Я масок там не бачив. Невже це так складно?», – зазначив Зеленський.

Він також наголосив, що паломників звозили автобусами організовано. До того ж, люди ночували в Лаврі, а це велика кількість літніх людей.

«Якщо організовується така хода, то треба було все добре організувати, де люди ніч проводять, щоб були в масках. У них навіть не було питної води, поліція роздавала», – додав президент.

За інформацією поліції, вчорашня хресна хода в Києві пройшла без порушень громадського порядку.

Нагадаємо, що віряни церкви Московського патріархату прийшли хресною ходою на Володимирську гірку у Києві, аби просити захисту… у князя Володимира від Вселенського патріарха Варфоломія. Молебень очолив митрополит Онуфрій. Та найбільше привернули увагу транспаранти з надписами: «Святий княже Володимире, захисти нас від Варфоломія!».

Варто зазначити, що Вселенський патріарх Варфоломій відвідає Україну 24-го серпня і візьме участь у святкуваннях Дня Незалежності.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі