НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський розповів, з чого розпочне розмову з Байденом у Вашингтоні

Зеленський розповів, з чого розпочне розмову з Байденом у Вашингтоні

97

Першим питанням на зустрічі з президентом США Джо Байденом Володимир Зеленський планує обговорити тему тимчасово окупованого Донбасу і Криму.

Про це повідомив кореспондент Суспільного, який перебуває у Вашингтоні. «У нас буде не просто запитання-відповідь. Ми матимемо серйозну зустріч із декількома секторів нашої розмови. Складно сказати, з якого питання розпочати. Є багато речей, на які хочеться отримати не відповідь, а саме бачення», – наголосив Володимир Зеленський.

Він додав, що справа не в тому, що запитує Україна і що відповідає Америка, бо у кожної сторони є свої запитання і відповіді. Проте, на думку Зеленського, розпочати зустріч варто з обговорення питань Криму і Донбасу.

Окрім того, за словами президента України, на зустрічі з Байденом обговорять тему інвестицій: «Ми подякуємо президенту США за підтримку, вона відчувається в розбудові енергетичної системи України».

Також на зустрічі лідери України та США зачеплять питання «Північного потоку-2».

«Це болюче питання. Якщо його добудують, а всі кажуть, що все ж добудують, то ми поборемося з тим, як він буде працювати. Ми хотіли би домовитися про конкретні речі та гарантії з боку США», – зазначив Зеленський і наголосив, що має на увазі введення нових санкцій проти РФ.

У вівторок, 31-го серпня, президент Володимир Зеленський прибув з візитом до США. Він проведе низку зустрічей, а 1-го вересня відбудуться переговори з президентом США Джо Байденом.

Учора міністр оборони США Ллойд Остін заявив про підтримку в боротьбі з російською агресією та допомогу Україні в її євроатлантичних прагненнях.

Політологи в коментарях NTA висловили версії, чому зустріч із президентом України Джо Байден переносили вже декілька разів, та якими можуть бути результати перемовин у США.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі