НТА > НОВИНИ > Новини політики > Олігархи давно чекали такого президента як Зеленський, – Дроздов

Олігархи давно чекали такого президента як Зеленський, – Дроздов

313

Зеленський – шикарний консенсусний президент для олігархів, – переконаний  відомий журналіст і телеведучий Остап Дроздов.

«У нас олігархат – це форма правління. Фактично вони підігнули під себе весь державний апарат. Жодне рішення, жодна інституція не обходиться без проплати олігархів. Уряди сидять на зарплаті олігарха. У нас всі мають маєтки, маючи 20 тисяч гривень зарплати. В Україні – повністю олігархічна модель. Смішно взагалі чути про деолігархізацію з уст президента, який їх всіх влаштовує», –  заявив в ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» Дроздов. 

За його словами, «постколоніальне травмоване суспільство – це подарунок олігархату».

«По великому рахунку, оце покоління, яке тут, в нашому етері, ознаменував Арестович, – розумні, інтелектуальні, але ціннісно ніякі – це типове покоління а-ля Зеленський. На жаль, ми живемо в таку фазу, коли їх є більше. Кількісно вони становлять основну якість нашого суспільства і ця постколоніальність… З нею не хотіли боротися політики, бо вона їх влаштовує», – додав Дроздов.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський сьогодні, 20 травня, у другу річницю інавгурації, провів велику пресконференцію на підприємстві «Антонов». Президент зібрав журналістів вже втретє, щоб відповісти на їхні запитання про свою роботу.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі