НТА > НОВИНИ > Місця > Зеленський сказав, стільки ще населених пунктів України потрібно звільнити від російської окупації

Зеленський сказав, стільки ще населених пунктів України потрібно звільнити від російської окупації

267

Україні потрібно звільнити від російської окупації та відновити близько 2 тисяч населених пунктів.

Таку цифру озвучив президент України Володимир Зеленський під час виступу перед Конгресом мерів і голів муніципалітетів Франції.

“Загалом міст та сіл, які нам ще належить звільнити та відновити – близько двох тисяч. Мінімум десятки з них зруйновані ударами російської армії повністю, як Маріуполь чи Волноваха”, – сказав він.

Він наголосив, що коли Україна звертається по допомогу в цій війні, то йдеться не просто про зіткнення держав. Це зіткнення двох протилежних ставлень до людей і до життя.

“Коли в місто приходить Росія, там не залишається взагалі нічого від нормального життя. Вона приносить репресії та знущання.

Коли ж український прапор повертається на звільнену територію, ми робимо все, щоб разом із ним повернулося нормальне життя. Ось чому Україна так вдячна всім, хто підтримує нас, нашу оборону, фінанси, відбудову. Це буквально допомога в порятунку життя”, – додав Зеленський.

Він закликав учасників Конгресу бути конкретними в допомозі й підтримати захист українських міст і громад від терору

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі