НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський сьогодні пригнічений, втомлений і не знає що робити, – юрист про справу Порошенка

Зеленський сьогодні пригнічений, втомлений і не знає що робити, – юрист про справу Порошенка

107

Справою проти Порошенка Володимир Зеленський ще більше підіграв п’ятому президенту.

Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив голова партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк.

Володимир Гірняк переконаний, що справа проти п’ятого президента України зіграла на руку хіба що самому президентові, але аж ніяк не Зеленському. 

«Стан президента сьогодні є пригнічений, втомлений і він не знає, що робити. Як він буде виходити з того, що почав? От стосовно справи Порошенка, то з точки зору рейтингу і політичного впливу, він тільки підіграв Петру Порошенку. Якщо би він це робив на початку 2019 року, коли на нього були великі сподівання, то я би ще це зрозумів. Але зараз,коли його рейтинг впав до критичного мінімуму, робити ці кроки, як мінімум, не розумно», – сказав політик.

Володимир Гірняк наголосив, що справа проти Порошенка ще більше розколює українське суспільство, яке сьогодні, коли наростає загроза від східного сусіда, потрібно навпаки консолідувати. 

«Необхідно консолідувати владу, консолідувати суспільство. А такі дії президента Зеленського, на мою думку, як мінімум, чинити нерозумно », – додав він. 

Нагадаємо, що 20 грудня  Петру Порошенку оголосили підозру у державній зраді. Вона стосується забезпечення України вугіллям в умовах військового протистояння 2014-2015-го років.

Тоді Порошенко записав відеозвернення, в якому повідомив, що має намір повернутися до України у першій половині січня. За його словами, на той момент він перебував у Варшаві для зустрічі з польськими та європейськими політиками.  Він також наголосив, що не має наміру «ховатися в Європі».

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі