НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський сьогодні зустрінеться з президентом Азербайджану

Зеленський сьогодні зустрінеться з президентом Азербайджану

Зеленський та Алієв виступлять із заявами в Маріїнському палаці

72

Сьогодні, 14 січня, президент України Володимир Зеленський проведе в Києві зустріч із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

Про це повідомляє пресслужба українського президента.

Як відомо, президент Азербайджану прибув до України з робочим візитом. Очікується, що Зеленський та Алієв виступлять із заявами в Маріїнському палаці. Брифінг за підсумками зустрічі заплановано на 13:15.

Також через офіційний візит Ільхама Алієва у столиці можливі тимчасові перекриття руху автомобілів у центральній частині міста, а також на деяких вулицях Дарницького району.

Нагадаємо, що у грудні 2021 року президент Зеленський провів зустріч з Президентом Азербайджану. Тоді глава Української держави нагадав, що в лютому 2022-го відзначатиметься 30-річчя встановлення дипломатичних відносин України з Азербайджаном і Туреччиною. Відтак, президент запропонував провести в лютому в Києві саміт за участю лідерів трьох держав.

Також він заявиви, що питання звільнення громадян України, передусім кримських татар, яких незаконно утримують у Росії, є одним з ключових пріоритетів.

“Буду вдячний вам за можливу допомогу у просуванні цього питання”, – звернувся Зеленський до Алієва.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі