НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > «У косоворотці». Фаріон про сорочку президента, яка викликала обурення у соцмережах

«У косоворотці». Фаріон про сорочку президента, яка викликала обурення у соцмережах

558

Традиційно у День вишиванки українці фотографуються і викладають світлини у  вишитих сорочках у соціальних мережах. Зробив це і Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою. Втім, люди у соцмережах обурились, що президент одягнув не вишиванку, а російську косоворотку.

Цю ситуацію в ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі НТА прокоментували мовознавиця, народна депутатка України VII скликання, Ірина Фаріон.

«Це яскравий приклад гібридизму. З голови цього чоловіка, яскравого прикладу «совка», ніколи  не вивітриться «раша», тому він собі зробив оцю «косоворотку». І манера крою цієї сорочки, цей комірець. Але це дуже класно, що він таким чином виказує свою неукраїнськість. Вона для нього ніколи не може бути органічною… Це образ холопа, а не козака», – заявила Фаріон.

Етнографиня  Роксоляна Шимчук заявила, що образ Зеленського у цій вишиванці «не підходить ні для цього свята, ні для президента України, ні для українця».

«Так, в українській сорочці був присутній крій на бік. Та навіть, коли сорочку кроїли таким чином,  то орнамент був посередині», – роз’яснила етнограф.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі