НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський відкликав послів з Марокко і Грузії

Зеленський відкликав послів з Марокко і Грузії

Послів відкликали через відсутність результатів роботи у відстоюванні інтересів нашої держави

463

Президент України Володимир Зеленський відкликав послів України з Марокко та Грузії через відсутність результатів роботи у відстоюванні інтересів держави.

Про це президент розповів у новому вечірньому відеозверненні.

“Є ті, хто працює разом з усіма на оборону держави, на те, щоб Україна могла вибороти своє майбутнє, ми цінуємо роботу кожної такої людини. А є ті, хто лише даремно витрачає час, і працює лише на те, щоб залишатися при посаді. Сьогодні я підписав перший такий Указ про відкликання такої людини – посла України з Марокко. Також повернуто посла з Грузії, при всій повазі… Не буде зброї, не буде санкцій, не буде обмежень для роботи російського бізнесу, то шукайте, будь ласка, іншу роботу”, – сказав Зеленський.

Також президент каже, що чекає у найближчі дні результатів роботи від українських представників у Латинській Америці, на Близькому Сході, у Південно-східній Азії та у Країнах Африки.

Нагадаємо, що Норвегія вирішила передати ще більше протитанкового озброєння Україні, аби наша країна могла й надалі захищати себе від російських окупантів. Таке рішення ухвалили відразу після виступу президента Володимира Зеленського.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"