НТА > НОВИНИ > Суспільство > Зеленський відповів на петицію щодо заборони виступів російських зірок

Зеленський відповів на петицію щодо заборони виступів російських зірок

130

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію Ігоря Кондратюка щодо заборони концертів російських зірок.

Про це йдеться на сайті Офісу Президента.

Президент України зазначив, що є “чорний список” Мінкульту, яким забороняється концертна діяльність на території України певних російських зірок. Туди вносяться ті артисти, які створюють загрозу національній безпеці.

“Законом встановлено, що не допускається проведення гастрольних заходів, що популяризують або пропагують державу-агресора та її органи влади, представників органів влади держави-агресора та їхні дії, що створюють позитивний образ держави-агресора, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України”, – повідомляється на сайті сайт Офісу Президента.

Окрім цього, Володимир Зеленський зазначив, що надіслав петицію прем’єр-міністрові України, секретарю Ради національної безпеки і оборони України та голові Служби безпеки України з проханням опрацювати внесені пропозиції.

Нагадаємо, що український продюсер Ігор Кондратюк вимагає заборонити концерти російських зірок в Україні. Відповідну петицію він створив на сайті президента Володимира Зеленського. Зазначимо, що 11 жовтня вона набрала 25 тисяч голосів, після чого її мав розглянути Президент.

Нагадаємо, що нещодавно російського співака Філіпа Кіркорова внесли до переліку осіб, які несуть загрозу національній безпеці України через підтримку окупації Криму Росією та пропагандистські концерти.

До цього ж списку Міністерство культури включило російського репера Валєєва Алішера (Моргенштерна). В СБУ заявили, що репера внесли до “чорного списку”, оскільки він під час своїх виступів пропагує культ насильства й жорстокості, поширення та вживання наркотиків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі