НТА > НОВИНИ > Суспільство > Зеленський вніс до Ради законопроєкт про множинне громадянство

Зеленський вніс до Ради законопроєкт про множинне громадянство

Законопроєкт визначений як невідкладний

265

Президент Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт про множинне громадянство для українців, які проживають у країнах ЄС та США.

Картка законопроєкту “Про внесення змін до закону України “Про громадянство України” щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України” №6368 з’явилася на сайті ВРУ.

Проєкт закону Зеленський вніз на розгляд Ради сьогодні, 2 грудня, та визначив його як невідкладний. Текст наразі ще не оприлюднений.

Нагадаємо, що вчора, 1 грудня, Зеленський заявив під час виступу у Верховній Раді зі щорічним посланням, що внесе на розгляд парламенту законопроєкту про множинне громадянство.

За його словами, питання множинного громадянства є важливим для українців, що мешкають у США, Канаді та ЄС.

Подвійне громадянство

Ще у вересні цього року на зустрічі з українською громадою у Нью-Йорку Зеленський пропонував запровадити подвійне громадянство для українців, які проживають за кордоном. Водночас, за словами Зеленського, неможливо надавати подвійне громадянство тим людям, які живуть на території недружніх держав.

При цьому, Зеленський зазначив, що питання подвійного громадянства складне, оскільки в окупованому Криму, а також в окремих районах Донецької та Луганської областей Росія проводить примусову паспортизацію українців.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі