НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Зеленський втік до Грузії, щоб не прийти в суд, – Федина прокоментувала справу проти себе та Звіробій

Зеленський втік до Грузії, щоб не прийти в суд, – Федина прокоментувала справу проти себе та Звіробій

Зеленський і далі тікатиме від суду, а обвинувачення вже хоче відкараскатись від цієї справи.

163

Володимир Зеленський навмисне не приходить на засідання суду проти Софії Федини та Марусі Звіробій, оскільки боїться незручних запитань.

Про це в ефірі проєкту “Народне Толк-шоу” на телеканалі NTA заявила народна депутатка України (ЄС) Софія Федина.

Вона розповіла: сьогодні вдруге прийшла “відписка” про те, що Володимир Зеленський не прийде на суд через дуже щільний графік. Хоча, за словами депутатки, ця дата була узгоджена ще кілька місяців тому.

“Цікаво, що відписочка була підписана паном Смірновим з Офісу президента. До чого тут Офіс президента ми не знаємо, тому що заява про потерпілість писалась від громадянина України Зеленського Володимира Олександровича. Тобто він як громадянин мав би зараз повідомляти суд про ті чи інші речі”, – зауважила Федина.

Вона переконана: Зеленський і надалі тікатиме від суду. Зараз він спеціально, щоб не прийти на засідання, подався у Грузію. Однак, на суд не з’явились і слідчі з прокурорами.

“З одного боку ми розуміємо, що вони відкараскуються від цієї справи, як можуть. Так само, як і суд, бо це є маразм, а не справа. На жаль, вони не можуть цього зараз зупинити. Це можна було би зробити,  якби Володимир Олександрович сказав: “Вибачте, я їх вже не боюся. Тому давайте справу закриємо, я відкликаю свою заяву”. Але з іншого боку, він не з’являється на суд, бо розуміє, що ми там задаватимемо незручні запитання”, – вважає депутатка.

Зокрема  це питання щодо підозри у держзраді Зеленського, вбитих на сході військовослужбовців, пенсій, тарифів, “репресій підприємців”, неправомірних податкових стягнень, прописаних у ресурсному законопроєкті, та інших важливих питань.

“Люди виходять щоразу більше, вони потребують не просто відповідей, а хочуть, щоб Верховний головнокомандувач був головнокомандувачем, а не Верховним репресатором. Вони хочуть, щоб в Україні був президент і був лад – те, що він обіцяв”, – підкреслила Софія Федина.

Сьогодні, 20 липня, Галицький районний суд Львова вкотре не зумів провести підготовче засідання за  позовом Володимира Зеленського проти волонтерки Марусі Звіробій (Олени Біленької) і народної депутатки від “Європейської солідарності” Софії Федини. Потерпілий Володимир Зеленський та прокурори знову не з’явилися у залі.

Нагадаємо, Федину та Звіробій звинувачують у закликах до вбивства та спробу повалення державної влади через відео-звернення до Володимира Зеленського, яке вони записали у листопаді 2019 року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі