НТА > НОВИНИ > Суспільство > Зеленський вимагає скасувати заборону щодо переміщення військовозобов’язаних

Зеленський вимагає скасувати заборону щодо переміщення військовозобов’язаних

Президент України доручив скасувати ухвалений Генштабом порядок і доопрацювати його зі збереженням обороноздатності країни

232

Президент України Володимир Зеленський наказав скасувати заборону щодо переміщення військовозобов’язаних країною без дозволів. Таке рішення він оголосив під час доповіді Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Про це повідомив «РБК-Україна».

«На засіданні з військовими президент заслухав доповідь Валерія Залужного щодо дозволів для військовозобов’язаних покидати межі місць проживання», – розповіло джерело виданню.

Відомо, що президент звернув увагу на те, що суб’єктом формування державної політики в цьому питанні є Міністерство оборони України, а обмежувати конституційні права громадян під час воєнного стану може уряд своїми актами.

«Президент доручив скасувати ухвалений Генштабом порядок з метою його доопрацювання зі збереженням обороноздатності країни», – зазначило джерело.

Нагадаємо, що вчора в Генеральному штабі ЗСУ підтвердили інформацію про заборону залишати місце проживання військовозобов’язаним та резервістів без дозволу військкомату.

Своєю чергою, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний зазначив, що жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб немає, але військовозобов’язані повинні стати чи поновитися на військовому обліку.

У проєкті «Народне Толк-Шоу» на NTA командир розвідувального взводу морської піхоти ЗСУ Влад Якушев, який зараз перебуває на лікуванні у Львові, емоційно відреагував на хвилю гострих реакцій на можливі обмеження при пересуванні країною при воєнному стані. Він сказав, що лише одиниці під час зміни проживання, переїзду в інше місце на тривалий час ставали на військовий облік.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі