НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський їде на Донбас. Яка мета візиту

Зеленський їде на Донбас. Яка мета візиту

619

Президент України Володимир Зеленський завтра поїде з робочим візитом на Донбас. Тепер поїздку підтверджено офіційно.

Про це повідомив Facebook Донецької ОДА. У п’ятницю, 30-го липня, відбудеться робоча поїздка Зеленського в Донецьку область. На сайті президента анонсу робочого візиту ще немає.

Раніше інформаційні агенції України зазначали, що Володимир Зеленський на 30-го липня збирає Раду національної безпеки і оборони, засідання якої може пройти на Донбасі.

Крім того, сам президент казав, що на засідання РНБО винесуть питання тарифів на електроенергію для населення, зокрема, ціни можуть знизити для вразливих категорій.

Нагадаємо, що на початку травня Володимир Зеленський відвідував Луганську область разом з послами країн «Великої сімки» та ЄС.

Сьогодні ж президент України підписав два закони, які сам раніше вніс до парламенту як невідкладні. Це закон про основи національного спротиву і збільшення чисельності Збройних сил України.

Учора Володимир Зеленський висловив упевненість, що українська влада виконала всі зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом. Відтак очікує, що МВФ виділить черговий транш. Однак експерти вважають по-іншому.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі