НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський їде у Білий дім: Мирослава Гонгадзе не виключає, що Байден хоче «загладити провину» перед Україною

Зеленський їде у Білий дім: Мирослава Гонгадзе не виключає, що Байден хоче «загладити провину» перед Україною

193

Візит президента України Володимира Зеленського до Білого дому може бути певною індульгенцією Україні за те, що США зняли санкції з «Північного потоку».

Про це в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявила головний редактор Української служби «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе.

Мирослава Гонгадзе зауважила: якщо зустріч президента Зеленського з президентом США Байденом у липні таки відбудеться, то гарант України буде першим європейським лідером, який приїхав у Вашингтон.

Разом з тим вона зауважила, що передує цій зустрічі не надто приємний для України нюанс:

«Так, Зеленського запросили, але давайте будемо обережними з інтерпретацією цього запрошення. Байден, і сама адміністрація, своїм зняттям санкцій щодо «Північного потоку», насправді, можливо відбуває якусь вину перед Україною. І я боюся, щоби цей візит не був певною індульгенцією Україні за те, що зняли санкції. Хоча це питання ще не остаточне. В Конгресі є дуже багато дискусій і протидії цьому кроку», – сказала Мирослава Гонгадзе.

Окрім цього вона зауважила, що у Білому домі чітко наголошують, що під час зустрічі Байдена з Путіним, яка відбудеться  у червні, вони будуть вести «жорстку розмову» і підніматимуть українське питання.

Нагадаємо, раніше посол України в Сполучених Штатів Америки Оксана Маркарова заявила, що Україна готова до всіх форматів зустрічі із президентом США Джо Байденом. Також українські дипломати працюють над візитом президента України Володимира Зеленського до США.

Також зазначимо, що  16 червня у Женеві відбудеться зустріч президентів Росії та США. Лідери держав планують обговорити перспективи подальшого розвитку російсько-американських відносин, взаємодію в боротьбі з пандемією коронавірусу і врегулювання регіональних конфліктів.

У Білому Домі також заявили, що на зустрічі підніметься питання України та Білорусі.

Водночас, Вашингтон заявив про низькі очікування щодо результатів зустрічі президентів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі