НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський закликав Захід створити Фонд стійкості та відновлення України

Зеленський закликав Захід створити Фонд стійкості та відновлення України

576

Президент Володимир Зеленський закликав західні країни створити Фонд стійкості та відновлення України на фоні російської агресії та загострення ситуації на Донбасі.

Про це він заявив на Мюнхенській безпековій конференції, повідомляє Укрінформ.

“Що ще ми можемо зробити зараз? Продовжити дієво підтримувати Україну та її обороноздатність… Підтримати трансформації в нашій країні. Створити для України Фонд стійкості і відновлення. І програму ленд-лізу постачання новітніх озброєнь, техніки і обладнання для нашої армії. Армії, яка захищає усю Європу”, – заявив він.

Зеленський також заявив, що західні партнери допоможуть Україні, якщо нададуть їй “чітку європейську перспективу, наявні для країн-кандидатів інструменти підтримки, чіткі і осяжні часові рамки вступу в Альянс”.

Крім того, президент наголосив на необхідності розробки ефективного пакета превентивних санкцій для стримування російської агресії, гарантування енергетичної безпеки України та забезпечення її інтеграції в європейський енергоринок.

“Всі ці питання потребують відповідей. І поки замість них буде тиша – тиші не буде на сході України. Тобто – у Європі. Тобто – у цілому світі. Сподіваюсь, це нарешті розуміє і Європа, і цілий світ”, – додав він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський ініціював саміт країн-учасниць підписання Будапештського меморандуму, а якщо він не відбудеться – меморандум вважатиметься недійсним.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі