НТА > НОВИНИ > Війна > Зеленський змінив склад Ставки верховного головнокомандувача

Зеленський змінив склад Ставки верховного головнокомандувача

Ставка верховного головнокомандувача Збройних сил України – це надзвичайний орган найвищого військового керівництва України

285

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 16-го серпня, змінив склад Ставки верховного головнокомандувача.

Згідно з президентським указом, до складу Ставки ввійдуть нові очільники Служби безпеки України, Національної гвардії, Сил спеціальних операцій і Територіальної оборони: Василь Малюк (перший заступник голови Служби безпеки України), Ігор Танцюра (Командувач Сил територіальної оборони Збройних сил України), Віктор Хоренко (командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України) та Юрій Лебедь (командувач Національної гвардії України).

Також відповідним указом Зеленський вивів зі складу Ставки Івана Баканова, Григорія Галагана та Юрія Галушкіна.

Ставка верховного головнокомандувача Збройних сил України – це надзвичайний орган найвищого військового керівництва України, який у період війни здійснює стратегічне управління Збройними силами України й іншими військовими формуваннями держави.

Робочим органом є Генеральний штаб Збройних сил України.

Нагадаємо, що під головуванням президента України Володимира Зеленського у понеділок, 15-го серпня, відбулося засідання Ставки верховного головнокомандувача.

Раніше сьогодні президент Володимир Зеленський відповів на петицію із закликом дозволити чоловікам виїжджати з України. Він заявив, що це відбудеться лише після закінчення дії воєнного стану.

А до цього Зеленський зустрівся з амбасадорами фандрейзингової платформи UNITED24 – зіркою футболу, колишнім головним тренером збірної України Андрієм Шевченком і американським актором, сценаристом і продюсером Лієвом Шрайбером.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі