НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зеленський зустрівся у Каліфорнії з керівниками компаній Кремнієвої долини

Зеленський зустрівся у Каліфорнії з керівниками компаній Кремнієвої долини

227

Президент України Володимир Зеленський у Каліфорнії провів зустріч з українцями, які є засновниками стартапів та обіймають керівні посади у великих технологічних компаніях Кремнієвої долини.
Про це повідомляє Офіс Президента.
Глава держави розповів про свій продуктивний візит до США, зустрічі на найвищому рівні та презентацію Плану трансформації України.
“Бачу, що є інтерес. Зараз усі хочуть знати деталі. А нам потрібні такі люди, як ви. Я дуже радий, що ви маєте успіх у США. Хотілося б, щоб ви мали успіх і в Україні”, – звернувся Зеленський до учасників зустрічі.
За словами Президента, в Україні відбувається діджиталізація, і “це бачать усі, навіть за межами нашої країни”.
На його переконання, наразі держава робить багато речей, щоб стартаперам було цікаво, зручно та вигідно працювати в Україні. Зокрема ухвалено закон про спеціальний правовий режим “Дія City” для тих, хто працює в IT-галузі.
“Ми готові створювати умови та допомагати. Ми створюємо цифрову інфраструктуру, запроваджуємо цифрове резидентство та взагалі у багатьох напрямках впровадження цифрових технологій випереджаємо інші країни”, – запевнив Президент.
Раніше повідомлялося, що 31 серпня Президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська прибули до Вашингтона в межах робочого візиту до США глави Української держави на запрошення Джозефа Байдена.
Як відомо, за два дні візиту української делегації до США Україна вже уклала низку угод щодо безпеки, енергетики, боротьби з коронавірусом, а також провела переговори стосовно розвитку космічної галузі.
Також Володимир Зеленський мав зустріч із президентом США Джо Байденом і передав йому список із 450 імен українських полонених, які перебувають на території Росії та окупованих територіях Криму і Донбасу.
Завершення візиту заплановане на неділю, 5 вересня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі