НТА > НОВИНИ > Зеленський звернувся з заявою до українців через загрозу вторгнення Росії

Зеленський звернувся з заявою до українців через загрозу вторгнення Росії

551

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців через загрозу вторгнення Росії в Україну. За його словами, інформація і чутки про вторгнення російських військ об’єднується в логічне питання – “а в чому новина?”.

Про це повідомляється на офіційному сайті Президента України.

 

“Зараз всі новини та інформаційний простір сповнені схожими повідомленнями про війну з Росією, про те, що вторгнення може початися прямо завтра. А в чому, власне, новина? Хіба це не реальність вже 8 років? Хіба вторгнення почалося не в 2014 році? Хіба загроза війни з’явилася тільки зараз? Ці ризики існують не один день і зараз вони не стали більше, зараз став більше ажіотаж навколо них”, – заявив Зеленський.

При цьому він додав, що українцям не потрібно панікувати і накручувати себе через новини про можливе вторгнення російських військ в Україну.

“Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти, потрібно видихнути, заспокоїтися. Всім нашим партнерам бути дієвими, і не на словах. Важлива не тільки інформація про те, що буде робити світ”, – додав Зеленський.

Що ще сказав Зеленський громадянам України, що зараз активно нападають не на країну, а на нерви українців, щоб було постійне відчуття тривоги, як і страх у інвесторів. Зокрема, щоб послабити Україну і щоб “ні” стало слабкіше. Але єдиний привід для паніки-що українці через 8 років війни досі піддаються паніці. Українцям необхідно зберігати голову холодною, не накручувати себе і бути впевненими у своїй армії і все під контролем.

Президент також заявив, що Україна не хоче війни, проте повинна завжди до неї бути готова.

“Україна постійно посилює свої оборонні можливості… Ми робимо все для вирішення дипломатичним шляхом, робимо все для настання миру в Україні.”, – заявив Зеленський.

Також Зеленський закликав ЗМІ не поширювати фейки про війну. Глава держави також заявив, що українцям не потрібно бігти за гречкою і сірниками.

“Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти, потрібно видихнути, заспокоїться, не бігти за гречкою і сірниками”, – сказав президент.

Глава держави закликав українців не піддаватися паніці на тлі новин про можливе вторгнення Росії. Зеленський наголосив, що не потрібно змітати товари з полиць магазинів, знімати гроші з банківських рахунків та поширювати серед знайомих фейки та страшилки про війну.

“Що вам робити? Зберігати спокій, тримати голову холодною. Не накручувати себе, на все реагувати мудро, а не емоційно. Головою, а не серцем. Знати, що все йде за планом”, – додав Зеленський.

“Всім нашим партнерам – бути дієвими і не на словах. Важлива не лише інформація про те, що може зробити Росія, а й про те, що в цьому випадку буде робити світ, називаючи конкретні заходи і конкретні санкції, на які готовий весь світ”, – сказав Зеленський.

Також він додав, що Україна не хоче війни, але Україна повинна бути завжди готовою до неї. Не боїться, бо захищає свою землю, не здасться, бо це наша земля, тікати нікуди.

Україна постійно посилює свої оборонні можливості. У нас сильна, смілива, готова кожного дня до всього армія.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі