НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський звільнив начальника розвідки Держприкордонслужби

Зеленський звільнив начальника розвідки Держприкордонслужби

257

Президент України Володимир Зеленський видав указ про звільнення начальника управління розвідки Державної прикордонної служби. Дотепер цю посаду обіймав В’ячеслав Демченко.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

«Звільнити Демченка В’ячеслава Вадимовича з посади начальника управління розвідки Адміністрації Державної прикордонної служби України», – сказано в тексті виданого президентом Указу.

Експерти припускають, що таке звільнення можна розглядати в контексті кадрових змін в уряді, які сьогодні своїми голосуваннями затвердила Верховна Рада України.

Деякі Telegram-канали стверджують, що розвідник з Держприкордонслужби В’ячеслав Демченко є одним із головних кандидатів на посаду керівника митниці, якщо Павло Рябікін піде на підвищення і обійме посаду віцепрем’єра зі стратегічних галузей.

Демченка називають людиною впливового соратника Зеленського з Харкова Вадима Слюсарєва.

Більше року тому В’ячеславу Демченку указом президента від 21-го жовтня 2020-го року присвоїли звання бригадного генерала.

Нагадаємо, що сьогодні, крім інших кадрових змін, Верховна рада України відправила у відставку міністра стратегічних галузей Олега Уруського. На його місце очільником міністерства запропонували Павла Рябікіна, керівника Держмитниці.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі