НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Зернова» угода: Україна експортувала вже 450 тисяч тонн продовольства

«Зернова» угода: Україна експортувала вже 450 тисяч тонн продовольства

Вже 16 суден вирушили із українських портів

730

Україна відправила на експорт морем у межах «зернової» угоди вже 450 тисяч тонн продовольства.

Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури.

«У ході реалізації Ініціативи про безпечне транспортування агропродукції вже 16 суден вирушили із українських портів. На їх борту 450 тис. тонн агропродукції», – повідомили у відомстві.

Так, сьогодні вранці перше судно, яке зайшло в українські порти під завантаження агропродукцією, залишило порт «Чорноморськ». Йдеться про балкер Fulmar S під прапором Барбадосу. Він вийшов у напрямку Туреччини. Судно об’єдналося в караван з балкером Thoe. На борту двох суден 14,5 тис. тонн агропродукції.

Міністерство також оприлюднило відео, де видно процес завантаження судна Fulmar S.

Раніше про вихід ще двох суден з портів України повідомило МО Туреччини.

Нагадаємо, що Україна, ООН, Туреччина та Росія підписали 22 липня угоду (Україна і РФ окремо), спрямовану на забезпечення безпечного проходу суден, що заходять та виходять із трьох українських чорноморських портів («Одеса», «Чорноморськ», «Південний»), які були заблоковані РФ після вторгнення Москви 24 лютого.

Нагадаємо, що у рамках реалізації ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з портів «Одеса» та «Чорноморськ» вийшов перший караван з українським продовольством. На борту трьох балкерів NAVI STAR, ROJEN та POLARNET 57 тисяч тонн української кукурудзи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі