НТА > НОВИНИ > Кримінал > Зґвалтування на Закарпатті. У справу втрутилася генпрокуратура

Зґвалтування на Закарпатті. У справу втрутилася генпрокуратура

Генеральна прокуратура оскаржуватиме вирок у встановленому законом порядку

369

Прокуратури готують оскарження судового вироку щодо сексуального насильства стосовно неповнолітньої. Мова йде про резонансну справу зі зґвалтування 14-річної дівчинки.

Про це повідомив Офіс генерального прокурора.

«Воловецький районний суд Закарпатської області 16-го березня 2023-го року ухвалив вирок у кримінальному провадженні щодо трьох неповнолітніх осіб за фактом вчинення сексуального насильства стосовно неповнолітньої. Наразі вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили», – сказано в повідомленні.

Тож прокуратура оскаржуватиме вирок у встановленому законом порядку.

«Органи прокуратури вживатимуть усіх заходів для захисту прав постраждалої особи та забезпечення справедливого та невідворотного покарання винних у вчиненні злочину», – заявили правоохоронці.

Нагадаємо, що селі Верхні Ворота Закарпатської області троє підлітків, які зґвалтували 14-річну подругу в підвалі, уникнули реального терміну.

У матеріалах суду йдеться про те, що зловмисники заманили односельчанку у двір одного з підлітків, а потім – у підвал. Після цього один із хлопців завдав дівчинці удару, її ґвалтували за чергою. Свої дії підлітки знімали на камеру, щоби шантажувати неповнолітню. Ролик поширили серед інших дітей у школі.

У суді підлітки визнали свою провину. Суддя присудила їм п’ять років позбавлення волі, але звільнила від покарання, призначивши всім трьом випробувальний термін на два роки.

Представник регіонального представництва Офісу омбудсмена відвідав село Верхні Ворота на Закарпатті, де троє підлітків зґвалтували 14-річну односельчанку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"