НТА > НОВИНИ > Війна > “Жалюгідно”. Зеленський відповів на заяву Шойгу про війну в Україні

“Жалюгідно”. Зеленський відповів на заяву Шойгу про війну в Україні

Зеленський наголосив, що сьогодні з Росії прозвучала чергова абсолютно неадекватна заява

393

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні відреагував на заяву глави Міноборони РФ Сергія Шойгу про те, що Росія нібито спеціально уповільнює темпи наступу в Україні.

“Сьогодні з Росії прозвучала чергова абсолютно неадекватна заява про те, що вони нібито спеціально “пригальмовують” наступальні дії. Що ж, після трьох місяців пошуку пояснення, чому їм не вдалося зламати Україну за три дні, вони не придумали нічого кращого, ніж стверджувати, що буцімто так і планували”, – сказав Зеленський.

Він нагадав, що майже 30 тисяч російських солдатів убито, збито понад 200 літаків. Росія втратила тисячі танків, бронемашин та іншої техніки. Майже повністю витрачений російський боєзапас ракет.

“І це вони хочуть перекрити брехнею про те, що нібито воюють не на повну силу? Жалюгідно. І настане час, коли вони самі це визнають”, – додав президент.

За його словами, ситуація на Донбасі зараз вкрай складна, оскільки туди для наступу кинута вся потуга російської армії, яка в них ще залишилася.

“Лиман, Попасна, Сєвєродонецьк, Слов’янськ – окупанти хочуть зруйнувати там усе. Але в перехопленнях їхніх розмов ми чуємо, що вони чудово усвідомлюють: ця війна для Росії не має сенсу і що стратегічно у їхньої армії немає шансів. Але потрібен час і ще дуже багато надзвичайних зусиль нашого народу, щоб переломити їхню перевагу в кількості техніки та озброєнь”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, що сьогодні глава Міноборони РФ Сергій Шойгу заявив, що Росія нібито спеціально уповільнює темпи наступу в Україні, щоб «уникнути жертв серед мирного населення та надати можливість людям евакуюватися». Шойгу також сказав, що Росія продовжить так звану «спецоперацію» в Україні «до повного виконання всіх завдань».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі