НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Жертвою падіння дерева у Львові виявився курсант Львівської військової академії

Жертвою падіння дерева у Львові виявився курсант Львівської військової академії

286

Загиблим від падіння дерева у Стрийському парку виявився курсант Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного – Андрій Свояк.

Цю інформацію повідомив начальник академії Павло Ткачук на своєму Facebook.

Вранці, через кілька годин після нещасного випадку, стало відомо, що загиблий був курсантом Національної академії сухопутних військ. Звали його Андрій Свояк. Загиблою, вочевидь, є його дівчина, наразі інформації про неї немає.

«Хлопець проживав за межами навчального закладу й у вільний від служби та навчання час перебував на відпочинку у Стрийському парку разом із дівчиною, яка, на превеликий жаль, також загинула», – написав начальник академії.

Також Ткачук висловив щирі співчуття матері загиблого Наталії Миколаївні, батькові Русланові Івановичу, сестрі Аліні, всім його рідним, близьким й товаришам по службі, а також рідним й близьким загиблої дівчини.

Як повідомлялося, потужний буревій, який учора пронісся Львовом, у Стрийському парку звалив велике дерево, яке впало на двох молодих людей і смертельно травмувало їх. Хлопець і дівчина загинули на місці.

Нагадаємо, 1 серпня, Львовом пройшла сильна злива, яка звалила дерева одразу на кількох вулицях.  Зокрема, на Княза Романа,  Тершаківців, Головатого та Трускавецькій.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі