НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Жіночі інсульти і важкохвора дитина. Три порятунки гелікоптером за два дні

Жіночі інсульти і важкохвора дитина. Три порятунки гелікоптером за два дні

6-річна Вікторія з Рівненщини – перший пацієнт, якого доправили з іншої області до Львова.

410

Упродовж  7-8 листопада медичним гелікоптером МВС України до лікарень Львівщини доправили трьох пацієнтів – 6-річну дівчинку Вікторію з міста Дубно, що на Рівненщині,  20-річну дівчину з міста Стрия та 69-річну жінку з Яворівщини.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці медзакладу

Перше перевезення з іншої області

З міста Дубно, що на Рівненщині, медики з Львівського Обласного Центру Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф привезли гелікоптером МВС України 6-річну дівчинку Вікторію.

Зазначають, що у дитини вроджена вада серця, тому їй необхідне оперативне втручання.

«Хвора дівчинка разом зі своєю мамою прибула до Львова кілька годин тому», – йдеться у повідомленні.

У медустанові зауважують, що це перше перевезення пацієнта із іншої області до Львова.

Доправили двох жінок з інсультом

Також сьогодні, 8 листопада, гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив 20-річну дівчину з гострим порушенням мозкового кровообігу зі Стрия до Львівської обласної клінічної лікарні для подальшого обстеження та лікування.

Як повідомляє головне управління Національної поліції у Львівській області, у рятувальній місії взяли участь фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та  медицини катастроф.

“У 20-річної дівчини зі Стрия підозрюють інсульт”, – йдеться у повідомленні.

Також  7 листопада до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги доставили 69-річну пацієнтку, у якої в липні був інсульт.

Як розповіла речниця медичного закладу Тетяна Андрєєва, хворій надали весь спектр допомоги від наземної бригади, бригади аеромедичної служби та фахівців лікарні, куди її було доставлено.

“Спершу до жінки на виклик “103”приїхала фельдшерська бригада без лікаря. Жінці зняли кардіограму, яка начебто показувала на інфаркт. Окрім того, жінка  була лежача, після інсульту, мала перелом шийки стегна”, – йдеться у повідомленні.

За важкохворою вирішили надіслати гелікоптер після кардіограми, де лікар побачив, що у пацієнтки, ймовірно, інфаркт.

“Прилетівши, аеромедики ще раз переглянули кардіограму, порівнявши її з попередньою. Як виявилось, в жінки залишився рубець після некрозу, тобто швидше за все в жінки не було інфаркту”, – зазначила речниця.

Нагадаємо, що на Львівщині поліцейський гелікоптер евакуював чоловіка з інсультом.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі