НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Жодна сенсація не вартує людських життів. Голова Львівської ОВА звернувся до журналістів і блогерів

Жодна сенсація не вартує людських життів. Голова Львівської ОВА звернувся до журналістів і блогерів

720

Голова Львівської ОВА Максим Козицький відреагував на пряму трансляцію практично з місця влучання ворожої ракети сьогодні у Львові. Зокрема, її запустили іноземні журналісти: було чітко видно і місце, куди наносився удар, і його наслідки.

Він нагадав. Що публікація інформації, де пролетіла ракета, куди потрапила, поблизу чого стався вибух до закінчення тривоги та офіційного повідомлення від ЛОВА, може призвести до того, що ворог нанесе більш точний удар і постраждають мирні жителі та ті, хто поширив інформацію.

Окрім того, поширення такої інформації може підпадати під статті №111 (державна зрада) та №114 (шпигунство) Кримінального кодексу України.

«Сьогоднішні події продемонстрували, що про це необхідно нагадати. Також звертаюся до наших земляків, які працюють перекладачами чи фіксерами для іноземних журналістів: донесіть, будь ласка, до них моє прохання. Жодна сенсація не варта людських життів», – наголосив він.

Нагадаємо, що сьогодні, 26 березня, Львів зазнав двох рекетних атак.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі