НТА > НОВИНИ > Війна > «Жодна сила не здолає патріотизм українців». Привітання Джонсона з Лондона

«Жодна сила не здолає патріотизм українців». Привітання Джонсона з Лондона

Велика Британія стоятиме на боці України та надаватиме всю можливу військову, економічну та гуманітарну підтримку

322

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон привітав Україну з 31-ою річницею Незалежності.

Відповідне відеозвернення опублікував твітер канцелярії прем’єра Великої Британії.

«Сполучене Королівство буде продовжувати підтримувати наших українських друзів – зараз і в майбутньому», – сказано в повідомленні.

Борис Джонсон наголосив, що зараз незалежність України знову під загрозою, і її народ бореться зі сталлю та мужністю, щоби захистити свої будинки та свої сім’ї та зберегти право вирішувати свою долю у власній країні.

«Я на жодну секунду не сумнівався, що Україна переможе у цій боротьбі, бо жодна сила на землі не зможе подолати патріотизм 44-ох мільйонів українців», – заявив британський прем’єр.

Він додав, що скільки би часу не зайняла перемога у війні, Велика Британія стоятиме на боці України та надаватиме всю можливу військову, економічну та гуманітарну підтримку.

«З 24-го лютого ми надали Україні більше оборонної зброї, ніж будь-яка інша європейська країна, включаючи майже 7 000 протитанкових ракет. І ми прийняли понад 100 тисяч наших українських друзів, щоби знайти безпеку тут, у Великій Британії. Україна пройде через це випробування та здобуде перемогу. І коли цей момент настане, а він настане, ми у Великій Британії будемо ще більше пишатися тим, що є друзями України», – зазначив Джонсон.

До речі, що під час свого сьогоднішнього звернення президент України Володимир Зеленський заявив, що українцям значно ближчий Борис Джонсон, який розмовляє англійською, ніж російськомовні окупанти.

«Ми не будемо шукати з терористами розуміння. Хоча розуміємо російську мову, яку ви прийшли захищати. І вбили тисячі людей, яких прийшли звільняти. І нам набагато більше зрозумілий і близький Джонсон, який розмовляє англійською, ніж убивці, насильники та мародери, які все це робили російською», – заявив український президент.

24-го серпня Україна відзначає День Незалежності. Вперше свято проходить в умовах повномасштабної війни, а всі урочистості скасували через загрози ракетних обстрілів.

Нагадаємо, що на честь Дня Незалежності України Даунінг-стріт у Лондоні прикрасили соняшниками та блакитними і синіми гортензіями.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"