НТА > НОВИНИ > Суспільство > В ООН заявили про тортури затриманих в окупованому Росією Криму

В ООН заявили про тортури затриманих в окупованому Росією Криму

110

В ООН звернули особливу увагу на тортури та жорстоке поводження, які, ймовірно, застосовували співробітники Федеральної служби безпеки Росії до затриманих. 

Зокрема генеральний секретар ООН Антоніу Гутереш підготував нову доповідь про порушення прав людини в окупованому Росією Криму. Організація вкотре зафіксувала низку порушень на півострові.

Доповідь охоплює період з 1-го липня 2020-го року по 30-те червня 2021-го року. За цей час кількість затримань представників релігійних меншин у Криму зросла майже в 5 разів порівняно з попереднім роком.

У ній йдеться, що російські окупанти свавільно поміщали затриманих у штрафні ізолятори, а також на тривале одиночне ув’язнення. Вони також застосовували санкції проти релігійних організацій та окремих людей, зокрема, обвинувальні вироки отримали «Свідки Єгови» на основі антиекстремістських законів Росії.

За оцінками представників ООН, часто відбувалося втручання в проведення публічних зібрань, зокрема, накладення на учасників зборів штрафів та інших санкцій на основі норми законодавства, яка зобов’язує отримувати попередній дозвіл від російських органів влади на проведення будь-яких запланованих зборів.

Російські каральні органи проводили заочні судові процеси, які не відповідають міжнародним стандартам у галузі прав людини. Це стосувалося людей, яких вважають противниками російської влади в Криму.

Крім того, в ООН наголошують, що немає «жодного прогресу» у розслідуванні 43-ох випадків насильницького зникнення в Криму з початку російської окупації.

Нагадаємо, що в тимчасово окупованому Криму та РФ у вівторок, 24-го серпня, відбулися п’ять судових засідань у справах громадян України. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Сьогодні ж Служба безпеки України поінформувала, що в Києві викрили рекламну агенцію, яка займалася розробкою інформаційних кампаній для терористичних організацій «Л / ДНР» та окупаційної влади Криму.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі