НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Жодного рішення про Україну без України»: Зеленський застеріг Байдена і Меркель

«Жодного рішення про Україну без України»: Зеленський застеріг Байдена і Меркель

294

Сьогодні, 15-го липня, відбудеться зустріч канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента США Джо Байдена. Володимир Зеленський сподівається, що політики не ухвалюватимуть рішень стосовно України без її відома.

Про це президент України недвозначно натякнув у своєму Twitter. Він відзначив, що зустріч міжнародних лідерів може вплинути на майбутнє Європи, оскільки цінності, принципи та безпеку неможливо поміняти на економічні інтереси.

Наприкінці Зеленський відзначив, що вірить у те, що Ангела Меркель й Джо Байден не ухвалюватимуть рішень стосовно України таємно та спільно протистоятимуть агресії з боку Російської Федерації.

«Вірю, що наші партнери Німеччина й США спільно протистоятимуть агресору, а не заохочуватимуть його. І жодного рішення про Україну без України», – написав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що в понеділок, 12-го липня, впродовж чотирьох годин тривала зустріч президента України Володимир Зеленського з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Великого прогресу, як і передбачали експерти, вона не принесла, за великим рахунком, кожна із сторін залишилася на своїх позиціях.

Раніше Ангела Меркель розповіла, чи залишиться Україна транзитною країною після запуску «Північного потоку-2».

Наприкінці червня стало відомо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель планує запросити президента Росії Володимира Путіна на саміт ЄС. Такі ідею підтримав президент Франції Емманюель Макрон.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі