НТА > НОВИНИ > Війна > «Жодних хвиль мобілізації немає». У Міноборони України пояснили «очевидні речі»

«Жодних хвиль мобілізації немає». У Міноборони України пояснили «очевидні речі»

Українці мають допускати та розглядати всі можливі сценарії розвитку подій війни

329

В Україні триває мобілізація від початку повномасштабного вторгнення Росії. Потреби у залученні нових бійців залежать від розвитку ситуації на фронті, та жодних хвиль мобілізації немає.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Вона пояснила українцям, як читати новини під час війни та не лякатися. Для прикладу вона, зокрема, обрала тему мобілізації.

Ганна Маляр зазначила, що мобілізація триває з 24-го лютого на виконання указу президента Володимира Зеленського.

«Якщо ви бачите заголовки про мобілізацію – це буденна реальність війни, а не новина. Але для спокійного сприйняття реалій треба знати, що жодних хвиль мобілізації немає. Все іде у плановому порядку. Потреби у мобілізації залежать від розвитку ситуації на фронті – це очевидні речі, це не новина», – наголосила Маляр.

Заступниця міністра оборони також торкнулася новин щодо розвитку події на фронті. Зокрема, вона акцентувала увагу на тому, що Росія досі прагне захопити Україну, попри військові поразки та невиправдані великі втрати. Інша справа, за її словами, що вони не можуть реалізувати свою мету.

Тож Маляр зазначила, що українці мають допускати та розглядати всі можливі сценарії розвитку подій, щоб бути готовими протистояти на будь-якому напрямку у будь-який час.

«Будь-які заголовки з припущенням розвитку подій – це не новина, а лише припущення. Всі припущення мають право на життя, але об’єктивно існує лише те, що зараз відбувається на фронті та те, що вже сталося. З усіх прогнозів цієї війни точний лише один – ми в ній переможемо», – зауважила заступниця міністра оборони.

Також Маляр порадила під час читання заголовків з прогнозами щодо ймовірності ракетних атак усвідомлювати, що ніхто на 100% не знає, що відбуватиметься в майбутньому. Натомість вона закликала завжди дотримуватися правил безпеки під час повітряної тривоги та розуміти, що Повітряні сили збивають переважну більшість ворожих ракет.

Нагадаємо, що в понеділок, 27-го березня, міністр оборони України Олексій Резніков показав нову техніку від західних партнерів, яка вже перебуває у підрозділах десантників Збройних сил України.

Українські військові активно використовують американські гаубиці Paladin для знищення російських солдатів. Також відзначилися і снайпери Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Українські сили завдали приблизно 20 ударів по позиціях ворога, збили безпілотник «Орлан». Натомість загарбники наступають на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Сили оборони України відбили 41-ну атаку. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"