НТА > НОВИНИ > Суспільство > Жодних поступок Росії. В Офісі президента України здивовані пропозиціями з Європи

Жодних поступок Росії. В Офісі президента України здивовані пропозиціями з Європи

Будь-яка поступка Росії спровокує інші претензії та вимоги до України, Європа повинна «коректніше» ставитися до того, як має завершитись ця війна

1647

Низка європейських політиків пропонувала Україні піти на поступки щодо свого суверенітету. Йдеться про компроміси у війні з Росією. Однак такі дії призведуть тільки до затягування війни чи нових конфліктів.

Таку думку висловив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю НВ.

«Загалом ці заяви не лише Еммануеля Макрона, а й ще деяких людей із європейської політичної спільноти трохи дивні. Зрозуміло, що українське суспільство не підтримає таких вимог у жодному вигляді. Будь-яка поступка Росії означатиме «Мінськ-3», отже, відкладену війну. Це має розуміти політична еліта Європи, коли робить такі заяви. І ми на це свідомо не підемо у будь-якому вигляді», – наголосив Подоляк.

Окрім того, за його словами, будь-яка поступка Росії спровокує інші претензії та вимоги до України.

«Мені на 83-ий день війни взагалі незрозуміло, чому в Європі з’являються такі думки. Вони, мабуть, хочуть повернутися до звичних для них правил ведення бізнесу з Росією, але мені здається, що цього вже не буде, тому що зафіксовані військові злочини Російської Федерації у великому масштабі», – наголосив радник керівника Офісу президента України.

За словами Подоляка, Європа повинна «коректніше» ставитися до того, як має завершитись ця війна.

«Це не мають бути поступки Росії. Це мають бути лише пріоритети України», – наголосив він.

Нагадаємо, що противник продовжує наступ у Східній операційній зоні, тисне вогнем уздовж усієї лінії зіткнення та в глибині оборони наших військ у Донецькому операційному районі та на Слов’янському напрямку, посилює наступальні угруповання. Про це повідомив Генштаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі