НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Журналісти NTA запросили Садового проїхатись із ними у годину пік та нарешті прийти на ефір

Журналісти NTA запросили Садового проїхатись із ними у годину пік та нарешті прийти на ефір

Команда проєкту “Народне Толк-Шоу” закликала міського голову Львова Андрія Садового нарешті прийти до них на ефір.

450

На майбутній сесії Львівської міської ради, що відбудеться у четвер, 7 жовтня, у порядку денному з окремим пунктом було виділено “година запитань до Львівського міського голови”. Та вже сьогодні під час ефіру проєкту “Народного Толк-Шоу” на телеканалі NTA ведучі озвучили питання до очільника міста, які найбільше цікавлять львів’ян.

“Хто відповідатиме за ремонт вулиці Замарстинівської, яка вже руйнується. Чому ми чуємо обіцянки про будівництво сміттєпереробного заводу, але  не бачимо порозуміння з громадою?”, – зачитала питання ведуча  Марія Шиманська.

Також меру міста дорікнули за те, що він “перед виборами ходив до людей, а тепер про них забув”.

“Чому ви  не хочете ходити в прямі ефіри телеканалу NTA? Коли ви дозволите своїм чиновникам ходити на прямі ефіри “Народного Толк-Шоу?  Андрію Івановичу, цікаво, як би ви прожили на зарплату комунальника у 6-8 тисяч гривень без премій, коли ви  перестанете преміювати своїх чиновників за сумнівні здобутки?”, – продовжила Марія Шиманська.

Відтак ведучі запропонували міському голові Львова проїхатися із журналістами у годину пік вулицями міста, щоб зрозуміти, що справді турбує людей, вирішення яких проблем вони потребують найбільше. Зокрема, за соціологічним опитування групи “Рейтинг” найбільше львів’ян хвилюють:

  • завантаження вулиць транспортом
  • тарифи на “комуналку”
  • корупція у Львівській міській раді
  • хаотичні забудови

Натомість МАФи, з якими мерія розпочала війну аж на 21 місця в переліку.

Нагадаємо, депутат Львівської облради  від “ЄС” Володимир Доманський заявив, що Андрій Садовий міг вирішити  вічну проблему із гідравлічними випробуваннями у Львові лише за одну каденцію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі