НТА > НОВИНИ > Суспільство > Журналісти встановили імена 92-ох загиблих окупантів унаслідок удару по ПТУ в Макіївці

Журналісти встановили імена 92-ох загиблих окупантів унаслідок удару по ПТУ в Макіївці

Наймолодшому окупантові з встановлених загиблих було 22 роки, а найстаршому – 48 років

251

Стали відомі імена 92-ох російських військових, які загинули під час обстрілу ПТУ в окупованій Макіївці. Це на 3 більше від цифри ліквідованих, про які росіянам «звітує» їхнє Міноборони. Насправді ж цифра ще більша.

Про це повідомила російська служба BBC. Сім’ї ще щонайменше 16-ти військових не можуть знайти їх ні серед мертвих, ні серед живих.

«Петиція з вимогою опублікувати поіменний список загиблих набрала майже 55 тисяч підписів. Більшість загиблих і поранених – це мобілізовані зі Самарської області. Але військовий комісар Самарської області Андрій Вдовін заявив, що прізвища військових, які потрапили під обстріл у Макіївці, публікувати все одно не будуть», – написали журналісти.

За словами родичів, більшість загиблих під час обстрілу Макіївки отримали повістки наприкінці вересня – невдовзі після оголошення так званої «часткової мобілізації», а потім близько двох місяців вони проходили підготовку у військових частинах Самарської області.

«Наказ про відправлення мобілізованих до зони бойових дій надійшов у середині грудня, і до Макіївки на території Донецької області вони прибули 26-го грудня», – зазначили в повідомленні.

Відомо, що наймолодшому окупантові з встановлених загиблих було 22 роки, а найстаршому – 48 років. Встановлення загиблих усе ще триває.

Нагадаємо, що російські військові виказали своє місце перебування на базі в окупованій Макіївці на Донеччині, по якій ЗСУ нанесли влучного удару, скориставшись особистими мобільними телефонами.

Щоби згладити невдоволення росіян через великі втрати після удару ЗСУ по Макіївці, що відбувся 31-го грудня, Міноборони Росії вигадало фейк про «помсту» українцям.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі