НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Жива та, ймовірно, подорожує. 35-річну Марію, яку шукають у Львові, зафіксували камери у Стрию

Жива та, ймовірно, подорожує. 35-річну Марію, яку шукають у Львові, зафіксували камери у Стрию

Це не перше зникнення Марії: одного разу жінка уже зникала, її знайшли аж у Харкові

7824

У Львові усім містом чотири доби шукали зниклу 35-річну жінку Марію Дергабузову, яка 2 грудня близько 14:30 пішла вигулювати собаку і не повернулася. Собака знайшовся, а жінку додому так і не повернулася. Водночас, з’явилася інформація, що наразі її життю та здоров’ю, нічого не загрожує, хоча офіційно вона й надалі перебуває у розшуку. Марію зафіксували камери відеоспостереження в Стрию, а в Трускавці вона ще 5 грудня знімала з карточки кошти.

Зокрема, неофіційно NTA в поліції підтвердили, що зараз підстав уважати, що життю та здоров’ю жінки щось загрожує, немає. А про те, що Марію бачили живою вже після оголошення пошуків, написала й відома львівська журналістка Віка Балицька, посилаючись на інформацію від керівника Сихівського відділу поліції Івана Іваночка. Вона припустила, що Марія просто мандрує. Зрештою, вона не була зобов’язана повідомляти про свої плани сусідам чи навіть друзям.

«Банкомат у Трускавці облаштований відеокамерою і поліція перевірила по фото і відео, що це вона», –  повідомила Віка Балицька 

І додала, що 35-річну зниклу жінку згодом зафіксували й камери в Стрию. У зниклої є сестра за кордоном, яка присилає їй гроші.

Не перше зникнення

«Є ще одна делікатна обставина – яка пояснює і поведінку з собакою, і все решта. Жінка має деякі проблеми зі здоров’ям. Це підтвердила сестра поліцейським, які з нею спілкувалися. По суті поліція навіть не має підстав підходити до цієї жінки на вулиці і щось втирати, не те що запрошувати її кудись в відділок чи насильно повертати додому. Це повнолітня особа з власною волею. Хіба що Марія буде в стані безпорадності та в небезпеці. Але сподіваємося, в неї все гаразд», – наголосила журналістка. Балицька.

Додамо, що, як дізнався NTA, це вже не вперше жінка вирушає з дому без попередження. Так, мешканець її будинку Семен розповідав, що одного разу вона вже зникала – ще коли жила з батьками. Тоді її знайшли аж у Харкові.

«Сама, в двохкімнатній. В неї нема нікого, хто то дивився за нею?! Коли з нею ще жили батьки, вона одного разу зникла теж. То її знайшли аж у Харкові», – повідомив він.  мешканець будинку Семен.

Нагадаємо, востаннє  сусіди Марію бачили ще 2 грудня близько 14.30. Тоді вона гуляла зі своїм собакою Лордом на алеї вздовж вул. Стрийської. Сама жінка проживає на вул. Стрийській, 65. Близько 16:00 собака повернувся до будинку сам. Марія так і не з’явилася. На телефонні дзвінки не відповідала. Саме тому сусіди і вдарили на сполох, які вирішили викликали поліцію та заявити про зникнення Марії. До пошуків жінки долучилися також волонтери.

Оцініть новину
Клас!
11
Я це люблю
1
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
4
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"